پنج‌شنبه, 26 مهر 1397

عنوان : پیام شهردار جورقان به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ 
ساعت : ۱۱:۱۰:۵۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پيام شهردار جورقان به مناسبت روز شهرداري ها و دهياري ها

شهرداري ها و دهياري ها به عنوان خادمان مردم در عرصه مديريت شهري و روستايي، در انجام امور مردم در مناطق مختلف كشور و جريان يافتن زندگي اجتماعي با مشكلات اندكتر و رفاه افزونتر، افتتاح و بهره برداري از پروژه هاي عمراني، خدماتي و ...، ارائه خدمات گوناگون شهري و روستايي و ...، نقشي بسيار مهم در حيات امروزين جامعه ايراني ايفا مي كنند.

شهرداري ها و دهياري ها با توجه به وظائف و مسئوليتهايي كه براي ساماندهي امور مختلف شهرها و روستاها بر عهده دارند، داراي جايگاهي بنيادين در سطح مديريتي جامعه، افكار عمومي و حتي در سطوح عالي كشور هستند. مجموعه فعاليتها و خدمات اين تشكيلات به دليل ارتباط با زندگي روزمره تمامي شهروندان از هر حيث واجد شرايط ويژه اي است.

زحمات شبانه روزي كاركنان خدوم شهرداري ها و دهياري ها در سراسر كشور در خدمتگزاري به مردم شريف ايران اسلامي در همه ابعاد زندگي شهري و روستايي اعم از زيباسازي فضاي شهري و روستائي، آسفالت، نگهداري و بهسازي خيابانها و معابر، نظافت و پاكيزه نگاه داشتن مكان زيست مردم، احداث بناهاي مورد نياز عمومي مثل پارك ها و سرويس هاي بهداشتي عمومي و دهها مورد ديگر، چيزي نيست كه از ديده بيناي مردم سپاسگزار ميهن عزيز اسلاميمان پنهان بماند.

اينجانب ۱۴ ام تيرماه روز شهرداري ها و دهياري ها را به همه خدمتگزاران عرصه مديريت شهري و روستائي تبريك عرض كرده، از خداوند منان مسألت مي نمايم توفيق خدمت رساني هر چه بيشتر به مردم شريف ميهن اسلامي را به همگي ما عطا نمايد.
خادم مردم فهیم جورقان - مجید قره باغی


نمایش تعداد بازدیدها : 44

بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری جورقان

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0